خرید و فروش مقالات ترجمه شده برق

فروش مقالات و متن های ترجمه شده برق و ابررسانایی و پروژه و پایان نامه

اطلاعیه فروشگاه

سلام من فاطمی هستم دانشجوی ارشد برق و مترجم متن های این فروشگاه کلیه پرداخت های این سایت از طریق کارت های عضو شتاب و به صورت آنلاین قابل انجام می باشد. لطفا در صورت بروز مشکل یا نیاز به ترجمه متن های تخصصی برق خود با بنده تماس بگیرید ترجمه با کیفیت در سریع ترین زمان ممکن و قیمت مناسب tarjomehbargh@gmail.com 09138188864

ترجمه بخش 5.5 کتاب Optical Code Division Multiple Access Communication Networks Theory and Applications

قسمتی از متن در اینجا آورده شده است :

5.5 تحلیل عملکرد OCDMA نا همدوس انکدینگ طیفی دامنه بر اساس FBG ها

سیستم نا همدوس OCDMA بر اساس انکدینگ طیفی دامنه و آشکار سازی متعادل می تواند از منبع نور نا همدوس پهن باند ارزانتر مانند LED و ASE و غیره استفاده کند و MAI را متوقف کند.به علاوه به استفاده از لیزر mode-lock و دستگاه آستانه نوری غیرخطی نیاز ندارد . دردسر دریافت فقط یک دریافت کننده آشکارسازی مستقیم نیاز است و به علاوه ،بهره انتشار فرکانس سیستم مستقل از پهنای باند مدلاسیون است .بنابرین ،این مزایا امتیاز بزرگی برای استفاده در شبکه دسترسی نوری می دهد .ضمناٌ به خاطر استفاده از منبع نور ناهمدوس ،سیستم کمی تحت تاثیر ضربات نویز قرار می گیرد.

در ابتدا OCDMA انکدینگ طیفی دامنه با بهره گیری از تجهیزات اپتیکی که حجم بالا داشته و بسته بندی و تضمین پایداری بهره برداری نرمال داشت ، انکد/دیکد می شد.همزمان تجهیزات بسیار گران هم بودندو پیاده سازی آن ها بسیار دشوار بود . با پیشرفت تکنولوژی شبکه فیبر نوری ،انکدینگ/دیکدینگ طیفی دامنه با بهره گیری از FBG ها قابل انجام است.

در این بخش ،تحلیل عملکرد BER مربوط به سیستم OCDMA نا همدوس بر پایه انکدینگ FBG و آشکارسازی متعادل پیشنهاد شده در مرجع [12] را انجام می دهیم . دیاگرام کلی شبکه OCDMA اجرا شده با FBG ها در شکل5.24 نشان داده شده است.

10 صفحه

فایل ورد با فونت 11 -  قابل ویرایش بدون تبلیغپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 20,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
code-division-55--sell_347675_7577.zip466.4k