خرید و فروش مقالات ترجمه شده برق

فروش مقالات و متن های ترجمه شده برق و ابررسانایی و پروژه و پایان نامه

اطلاعیه فروشگاه

سلام من فاطمی هستم دانشجوی ارشد برق و مترجم متن های این فروشگاه کلیه پرداخت های این سایت از طریق کارت های عضو شتاب و به صورت آنلاین قابل انجام می باشد. لطفا در صورت بروز مشکل یا نیاز به ترجمه متن های تخصصی برق خود با بنده تماس بگیرید ترجمه با کیفیت در سریع ترین زمان ممکن و قیمت مناسب tarjomehbargh@gmail.com 09138188864

ترجمه متن مشخصات توربین های بادی سرعت متغیر در شرایط نرمال و خطا

قسمتی از متن در اینجا آورده شده است :

CHARACTERISTICS OF VARIABLE SPEED WIND TURBINES
UNDER NORMAL AND FAULT CONDITIONS
A. Ellis  
Public Service Company of New Mexico
Alvarado Square, MS 0604
Albuquerque NM 87158  
    E. Muljadi   C.P. Butterfield   B. Parsons
 National Renewable Energy Laboratory
1617 Cole Blvd
Golden, CO 80401

مشخصات توربین های بادی سرعت متغیر در شرایط نرمال و خطا

خلاصه- توربین های بادی سرعت متغیر با ظرفیت توان حداکثر راه را به سوی نیروگاه های توان بادی باز می کنند. در این نوع توربین یک میانجی بین ژنراتور و شبکه برق وجود دارد.

در این مقاله مشخصات توربین بادی سرعت متغیر متصل به یک شبکه خشک یا شبکه ضعیف، نقش جبران توان راکتیو در بهینه سازی عملکرد توربین های بادی و عملکرد توربین بادی در شرایط نرمال و شرایط تحت خطا را به دست می آوریم. تحلیل های حالت پایدار و هم گذرا ارائه می شوند.

کلمات کلیدی- توربین بادی، مزرعه باد، نیروگاه توان بادی، پایداری، انرژی بادی، سیستم قدرت، تولید سرعت متغیر، انرژی تجدیدپذیر، گردش ولتاژ پایین، شبکه ضعیف، شرایط خطا

  • مقدمه

برای به کارگیری انرژی بادی، باید منابعی داشته باشیم و همچنین خط انتقال برای انتقال انرژی الکتریکی به مراکز بار. منابع زیاد تنها زمانی می توانند سودبخش باشند که بتوانیم انرژی بادی را ارزان تولید کنیم. خط انتقال، استحکام شبکه و نزدیکی منبع باد به مرکز بار فاکتورهای مهمی در استفاده موفق از انرژی بادی است.

در یک شبکه به هم پیوسته، شبکه قدرت و نیروگاه توان بادی به هم پیوسته هستند. دانستن مشخصات نیروگاه توان بادی و سیستم های انتقال و توزیع برای شناسایی مشکلات و یافتن منابع جهت حل موضوع بسیار مهم است.

وقتی از خطوط انتقال بحث می کنیم، چیزهای دیگری مانند پایداری، ظرفیت انتقال توان و تلفات نیز برای ما اهمیت دارند. پایداری و ظرفیت انتقال توان از طریق امپدانس های بین سرهای ابتدا و انتها قابل محاسبه هستند. در خطوط انتقال بخش مقاومتی امپدانس عموما" بسیار کوچک تر از راکتانس آن است. در بخش های پیش رو، بخش مقاومتی امپدانس برای سادگی صرف نظر می شود. راکتانس بین دو نقطه شامل راکتانس خطوط، ترانس و امپدانس ماشین های الکتریکی است، وقتی راکتانس خط مولفه اصلی امپدانس کل باشد. راکتانس خط عمدتا" با طول خط و فاصله هندسی بین سیم ها و زمین به دست می آید.

 

14 صفحه

فایل ورد با فونت 11 -  قابل ویرایش بدون تبلیغ

دانلود به همراه فایل زبان اصلی می باشد.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 28,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
CHARACTERISTICS-OF-VARIABLE-SPEED-WIND-TURBINES---_347752_4282.zip667.5k