خرید و فروش مقالات ترجمه شده برق

فروش مقالات و متن های ترجمه شده برق و ابررسانایی و پروژه و پایان نامه

اطلاعیه فروشگاه

سلام من فاطمی هستم دانشجوی ارشد برق و مترجم متن های این فروشگاه کلیه پرداخت های این سایت از طریق کارت های عضو شتاب و به صورت آنلاین قابل انجام می باشد. لطفا در صورت بروز مشکل یا نیاز به ترجمه متن های تخصصی برق خود با بنده تماس بگیرید ترجمه با کیفیت در سریع ترین زمان ممکن و قیمت مناسب tarjomehbargh@gmail.com 09138188864

آشنایی با کابل ابررسانا

آشنایی با کابل ابررسانا

کتاب آشنایی با کابل ابررسانا مجموعه ای از مطالب آموزشی ابررسانایی می باشد که به زبان ساده به بیان مفاهیم مربوط به کابل ابررسانا می پردازد.

مطالعه این کتاب به کلیه علاقه مندان به بحث ابررسانایی توصیه می شود.

 

مواد ابررسانای دمای بالا (HTS –در این کتاب اختصارا"  ادب خوانده می شود)  گستره زیادی کاربردهای تخصصی مهم و قابل اطمینان پیدا کرده اند که کاربرد در سیستم قدرت یکی از زمینه های کاربرد آن است. به طور کلی دستگاه های ابررسانای سیستم قدرت در میدان مغناطیسی پایین و دمای نیتروژن مایع (LN2) کار می کنند. در سال های ابتدایی، بسیاری از نمونه های اولیه دستگاه های برقی ادب مانند کابل های انتقال، محدودکننده جریان خطا (FCL)، ترانسفورماتور، موتور/ ژنراتور ، ماده مغناطیسی برای ذخیره انرژی مغناطیسی ابررسانا (SMES)، راکتور جریان مستقیم (DC) و... در سطح وسیعی ساخته شده و آزمایش های خوبی برای آینده و کاربردهای عملی روی آن ها صورت گرفته است. این کتاب روی معرفی ساختار و اصول چند کابل  ابررسانا برای فراهم کردن مرجعی برای طراحی دستگاه های برقی ادب ، تمرکز می کند.

 

کتاب حاضر در 10 صفحه فارسی به همراه تصویر و ترجمه روان تقدیم می گردد.

قالب فایل pdf  می باشد.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
htscable---sell_348001_4326.zip279.4k