خرید و فروش مقالات ترجمه شده برق

فروش مقالات و متن های ترجمه شده برق و ابررسانایی و پروژه و پایان نامه

اطلاعیه فروشگاه

سلام من فاطمی هستم دانشجوی ارشد برق و مترجم متن های این فروشگاه کلیه پرداخت های این سایت از طریق کارت های عضو شتاب و به صورت آنلاین قابل انجام می باشد. لطفا در صورت بروز مشکل یا نیاز به ترجمه متن های تخصصی برق خود با بنده تماس بگیرید ترجمه با کیفیت در سریع ترین زمان ممکن و قیمت مناسب tarjomehbargh@gmail.com 09138188864

ابررساناهای دمای پایین

قسمتی از متن در اینجا آورده شده است :

تاریخچه: در سال 1898 جیمز دوار توانست هیدروژن را در دمای 5/20 کلوین مایع کند(2). برخی دانشمندان مانند دوار پیش بینی می کردند که مقاومت وقتی به دمای صفر مطلق می رسد، صفر می شود اما دانشمندان دیگری مانند لرد کلوین انتظار داشتند در دمای نزدیک صفر مطلق تنها یک بهبود در مشخصه مقاومت دما به وجود آید(3).

در سال 1908 کامرلینگ انس، استاد فیزیک کاربردی دانشگاه لایدن در هلند هلیوم مایع در دمای 2/4 کلوین ساخت و با خلا توانست دمای آن را تا 7/1 کلوین نیز کاهش دهد(4). انس بیش تر روی مساله خنک سازی کار می کرد اما موضوع مقاومت در دمای پایین تر ذهن او را مشغول می کرد. بنابراین او شروع به جست و جوی مشخصه مقاومتی فلزات ساده در دمای پایین کرد. او یک شیوه ی عملی کامل طراحی کرد و یک تیم آزمایش تشکیل داد تا با وجود دستگاه مایع کننده هلیوم، اندازه گیری های الکتریکی را انجام دهد. این اندازه گیری های الکتریکی با چهار سیستم پل ویتستون و یک آشکار ساز گالوانومتر حساس انجام شد.

 

کتاب حاضر در 16 صفحه فارسی به همراه تصویر و ترجمه روان تقدیم می گردد.

قالب فایل pdf  می باشد.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
2-low-temp---sell_348003_5357.zip469.8k